Používáte prohlížeč, pro který není webová aplikace optimalizována.
Pro bezproblémový běh aplikace doporučujeme použít nejnovější verze těchto prohlížečů: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome
Co je u nás nového
 • 17.06.2016

  ORIGINÁLNÍ KNIHYPřipravili jsme pro Vás a Vaše nejmenší Originální knihy na míru. Mrkněte na www.OriginalniKnihy.cz nebo na facebook. Po celé prázdniny je DOPRAVA ZDARMA!

 • 25.02.2016

  JARNÍ SLEVA 15%Jaro je za dveřmi… a u nás 15% SLEVA až do Velikonoc :)
  Co takhle dát broučkovi nebo berušce hrnek s motýlky a jménem?
  Nebo raději originální podložku pod myš s monogramem nebo kalendářem?
  A co poznámkový blok s fotkami?

 • 04.02.2016

  Jste letos zamilovaní? Někoho máte rádi?S tím počítáme! A tak naše skvělá výtvarnice Alča pro Vás připravila nové vzory na hrníčky. A protože jsme začali rok 2016, přidali jsme 16 nových šablon. Ať máte z čeho vybírat! Hrnek s fotkou v netradičním rámečku nebo jen s obrázkem a Vaším textem, koláž z fotek se stylovým pozadím...
  Hrníček může být bílý, ale také s barevným lemem a uchem. Chcete raději překvápko? Pak věnujte hrnek magický, kde se obrázek objeví, až nalejete nápoj.
  Udělejte radost milým dárkem! K Valentýnu nebo jen tak :-)

 • 19.12.2015

  DORUČENÍ DO VÁNOC - NOVÉ !Pokud objednáte ještě v pondělí 21.12.2015, doručení k Vám stihneme do Vánoc! Jedná se o objednávky, u kterých zadáte doručení do domu na dobírku nebo s platbou online. Pro vyzvednutí v naší provozovně stíháme ještě i zakázky zadané dopoledne 23.12.2015 s vyzvednutím odpoledne nebo večer téhož dne :)